הכירו את  Misstory

Misstory, החברה להגשמת הזוגיות, קמה במטרה לרענן את המציאות הזוגית ולקחת את קוקטייל היצרים הזוגי למחוזות חדשים ומעניקה לכם הזדמנות יוצאת דופן להכניס לזוגיות שלכם ארוטיקה וחושניות דרך מגוון מתנות מפתיעות שתאפשרנה חוויה זוגית מפנקת וסשנים של פנטזיות לבחירה שיעניקו לכם את החופש להתנתק מהמציאות היום-יומית ולהתמסר.

או בקצרה יש לנו במיוחד עבורכם, "מתנות תחזוקה" סקסיות ומהנות כדי שתוכלו לחדש, לממש ולהתרגש בזוגיות שלכם.  

מאחורי הקלעים של Misstory

מאז ומתמיד הייתי מוקפת בחברות טובות, כאלה שמדברים איתן על הכל, על עבודה, על בגדים ועל הזוגיות.

סביב שנות הארבעים לחיינו, נחשפנו לעולם חוויות חדש שגרם לנו לרצות להיות פתוחות יותר, סקסיות יותר ולהתנסות בדברים חדשים שיפתיעו אותנו ואת בני הזוג שלנו.

 

חבורה של קרייריסטיות מבטן ומלידה, רובנו בתפקידים בכירים, אני בחברת תקשורת גדולה ולמעלה מעשור ניהלתי מאות עובדים. רוב חיינו המקצועיים עבדנו, עבדנו וכשלא עבדנו פשוט תפקדנו כאימהות במשרה מלאה. אין ספק שאהבנו להיראות מטופחות וסקסיות, אבל רומנטיקה וסקס זה כבר סיפור אחר. הרומנטיקה מצידה בחרה ללכת במסלול של פרישה מרצון ויצאה לפנסיה מוקדמת וסקס (מה זה?!) - הלוא זה לצעירים רווקים ולצעירות רווקות שעדיין לא צללו למהות החיים ה"אמיתיים". הילדים הלכו וגדלו אבל הזוגיות לא ממש קיבלה מקום של כבוד. השחיקה מיהרה להגיע וגרמה להידרדרות של מערכות היחסים למקומות שדרשו עבודות תחזוקה.

 

נעים מאוד, שמי גלית ואני נשואה פלוס 3

השינוי (לטובה) התחיל עם צאת הספר "חמישים גוונים של אפור". הטרילוגיה הארוטית הראשונה שלנו כקוראות. בהתחלה קראתי אותה לבד, אחר כך בקבוצות, מירקרנו, שאלנו שאלות והסקרנות רק נפתחה. התאהבנו בספרים הרומנטיים-ארוטיים, הזדהינו עם הדמויות ורצינו להרגיש ולחוות את מה שיש להם. אני בפעם הראשונה נכנסתי לחנות סקס!  המבוכה שהייתה קיימת פחתה, ההבנה שלנשים יש פנטזיות רומנטיות וארוטיות הפכה לעובדה ואף פעם לא מאוחר מדי ללמוד, לחקור ולהתרגש. 

 

 Misstory קמה כדי לאפשר להעניק מתנות זוגיות מפתיעות ומרגשות לחווית התחדשות מושלמת ולחוות את הפנטזיות שלכם כבני זוג, דרך סדרת סצנות ארוטיות-רומנטיות שנביים עבורכם בהתאמה אישית.

תודה גדולה לסופרת מאיה אדרי על הכתיבה היצירתית והמעוררת של הפנטזיות שלנו.

עכשיו זה הזמן ו-Misstory היא האמצעי להגשים

את כל מה שרק העזתם לדמיין.

צרו עמנו קשר ונמשיך משם

054-6008006

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon