מדיניות פרטיות של MISSTORY

 Misstory.co.il (להלן: "Misstory") הינו חלק ממערך "מיסטורי" המבקש לספק חוויה מרגשת לזוגות.

אנו מבינים כי העלאת אינפורמציה לאינטרנט מצריכה מידה רבה של אמון מצידך. אנו מייחסים לאמון שנתת בנו רצינות רבה, ומעניקים לו עדיפות גבוהה בכדי להבטיח את אבטחת ושמירת הסודיות של המידע האישי אותו אתה מספק לנו. בטרם תעלה מידע אישי לאתר האינטרנט שלנו, אנא קרא בזהירות את מדיניות הפרטיות בכדי ללמוד על נוהלי הפרטיות שלנו. בביקורך באתר האינטרנט של Misstory, הנך מסכים בזאת לנוהלי הפרטיות המתוארים להלן. 

איזה מידע אנו אוספים ממך

כללי

אנו מקבלים ומאחסנים כל מידע שאתה מזין באתר האינטרנט שלנו או מוסר לנו בכל דרך אחרת. מידע זה כולל פרטים שעשויים לזהות אותך ו/או קשורים אליך (להלן: "מידע אישי"), לרבות שם פרטי ושם משפחה, מספר טלפון, כתובות דואר ודואר אלקטרוני, שם משתמש וסיסמא. בנוסף, אנו עשויים לבקש מידע על הסגנון וההעדפות שלך ושל בן/ת הזוג. הנך רשאי לבחור שלא לספק לנו מידע, אך יש לקבל מידע מסוים אודותיך על מנת שתוכל ליהנות מההטבות הניתנות למשתמש רשום. בנוסף, ישנם פרטים מסוימים אודותיך שיש לקבלם על מנת שתוכל לשאול אותנו שאלות וכן לשם ביצוע פעולות אחרות באתר.

מידע ממקורות אחרים

אנו עשויים לקבל מעת לעת מידע אישי ובלתי אישי אודותיך מחברות קשורות, שותפים עסקיים וצדדים שלישיים אחרים ולהוסיף את המידע שנתקבל כמידע נוסף אודותיך.

איסוף אוטומטי

כאשר אתה מבקר ב- Misstory, אנו אוספים באופן אוטומטי מידע על המחשב שלך. לדוגמה, אנו נאסוף מידע אודות ההתחברות שלך (session data), כולל כתובת ה-IP שלך, תוכנת דפדפן אינטרנט בה אתה משתמש, וכן אתר האינטרנט אשר הפנה אותך לאתר שלנו. כמו כן, אנו עשויים לאסוף מידע על פעילותך המקוונת, כגון תכנים בהם צפית ועמודים בהם ביקרת. אחת המטרות שלנו באיסוף המידע האוטומטי היא לסייע לנו להבין מהם תחומי העניין של המשתמשים שלנו ולהתאים לך חוויית משתמש אישית.

עוגיות וטכנולוגיות אינטרנט אחרות

עוגיות הן קבצי נתוני מידע קטנים הניתנים לאחסון על הכונן הקשיח של המחשב שלך (במידה ודפדפן האינטרנט שלך מאפשר זאת). Misstory ואתרי אינטרנט המסונפים/כלולים/קשורים לו עושים שימוש בעוגיות הללו ובטכנולוגיות אינטרנט אחרות, בין היתר, למטרות הבאות:

 • כדי לסייע לנו לזהות את הדפדפן שלך כ"אורח חוזר" ולשמור בזיכרון כל העדפה שייתכן והוגדרה בזמן ביקורך באתר שלנו. לדוגמא, אם נרשמת לאתר שלנו, אנו עשויים להשתמש בעוגיות כדי לזכור את פרטי ההרשמה שלך, כך שלא תאלץ למלא את פרטי הרישום שלך בכל פעם שתרצה לבקר בו.

 • כדי לסייע לנו להתאים את התוכן, חוויית המשתמש באתר, ודברי הפרסום אשר מסופקים לך באתרים שלנו ובאתרים נוספים ברחבי האינטרנט. לדוגמה, כאשר אתה מבקר בדף אינטרנט, עוגייה מוגדרת באופן אוטומטי על ידינו, על ידי ספקי השירות שלנו, או השותפים העסקיים שלנו על מנת לזהות את סוג הדפדפן בו אתה משתמש בעת גלישתך באינטרנט וכדי להציג בפניך דברי פרסום המבוססים על תחומי העניין שלך. 

 • כדי לסייע בבדיקת ומדידת יעילות מאפייני האתר, הצעות, דברי פרסום והתקשרות באמצעות דואר אלקטרוני (על ידי קביעת הדואר אלקטרוני אותו יצרת ושבאמצעותו תפעל).

ברוב הדפדפנים, לשונית ה'עזרה' בסרגל הכלים מספקת הסבר כיצד ניתן למנוע מהדפדפן מלקבל עוגיות חדשות, כיצד לגרום לדפדפן להודיע לך על קבלת עוגייה חדשה או כיצד ניתן למנוע קבלת מרבית סוגי העוגיות. לתשומת ליבך, סירוב מצידך לקבל עוגיות עשוי לפגום ביכולת הגישה שלך לשירותים שונים המוצעים באתר שלנו.

הצגת פרסום/ העדפות

איסוף נתונים הנועד לצורך פרסום ייעודי

Misstory ואתרי אינטרנט המסונפים/הכלולים/הקשורים לו מחויבים לספק לך תוכן ומידע הייעודיים לך ברחבי האתרים שלנו. כדי לעשות זאת, אנו עשויים לאסוף מידע בנוגע לחיפושים שביצעת באינטרנט.

אנו לא חולקים את המידע האישי שלך (כגון כתובות דואר אלקטרוני) עם צדדים שלישיים לא מסונפים/כלולים/קשורים כך שיוכלו לפנות אליך עם חומר פרסומי.

כיצד אנו משתמשים במידע שלך

Misstory משתמשים במידע שאנו אוספים אודותיך למטרות הבאות: עבור רישום החשבון שלך וניהולו, לרבות על מנת להקל את הגישה והשימוש שלך באתר שלנו; כדי ליצור עימך קשר, ובכלל זה לספק מידע על Misstory ולשלוח לך הזמנות מקהילת Misstory; כדי לאפשר לנו לפרסם הביקורות שלך, הודעות בפורום, ותכנים אחרים שהעלית לקהילת Misstory; כדי להשיב לשאלות והערות שלך; כדי למדוד תחומי עניין ולשפר את המוצרים, שירותים, ואת אתר האינטרנט שלנו; כדי להודיע לך על מבצעים מיוחדים, מוצרים או שירותים המוצעים על ידינו או על ידי שותפינו העסקיים ושעשויים לעניין אותך; כדי להתאים לך אישית את חווית השימוש ב- Misstory; כדי לקבל ממך מידע, לרבות באמצעות סקרים; כדי לפתור מחלוקות; כדי למנוע פעולות אסורות או בלתי חוקיות; כדי לאכוף את תנאי השימוש שלנו; או כפי שמתואר אחרת בעת ביצוע איסוף המידע.

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

Misstory עשויים לחלוק את המידע שלך עם הגופים הבאים:

 • ספקים צדדים שלישיים המספקים שירותים או פונקציות בשמנו, כולל ניתוח עסקי, שירות לקוחות, שיווק, הפצה של סקרים או תוכנית הגרלות, ומניעת הונאות. בנוסף אנו מאשרים לספקים לאסוף מידע בשמנו, כולל מידע הנחוץ לשם ניהול מאפיינים של האתר שלנו או על מנת להקל על משלוח פרסום מקוון ייעודי המותאם לתחומי העניין שלך. לספקים אלה קיימת גישה למידע והם עשויים לאספו רק במידה והדבר דרוש לשם ביצוע תפקידם והם אינם רשאים לחלוק מידע זה או לעשות בו שימוש לכל מטרה אחר.

 • שותפים עסקיים אשר מוצרים או שירותים שונים מוצעים על-ידו או במשותף. במידה ותבחר לעשות שימוש בשירותים או מוצרים אלה, אנו עשויים לחלוק מידע אודותיך, לרבות המידע האישי שלך, עם אותם שותפים.

 • אתרי אינטרנט מפנים. אם הופנית ל- Misstory באמצעות אתר אחר, אנו עשויים לחלוק את פרטי הרישום שלך, כגון שם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר, מספר הטלפון והעדפותיך, עם אתר האינטרנט המפנה. אנו מעודדים אותך לעיין במדיניות הפרטיות של כל אתר אינטרנט המפנה אותך ל- Misstory.

 • שירותי מדיה חברתית. באפשרותך לבקר באתרי מדיה חברתית של צדדים שלישיים דרך האתר שלנו. בעת ביקורך באתרים אלה, אתה למעשה חולק את המידע שלך עם אותם אתרי אינטרנט, ומידע זה יהיה כפוף למדיניות הפרטיות של אותם אתרים. כמו כן, באפשרותך לבצע שינויים בהגדרות הפרטיות שלך באותם אתרי מדיה חברתית של צדדים שלישיים.

כמו כן, אנו עשויים לחלוק את המידע שלך במקרים הבאים:

 • במענה לזימונים, צווי בית משפט, או הליכים משפטיים אחרים; כדי ליצור או לממש את הזכויות המשפטיות שלנו; כדי להתגונן מפני תביעות משפטיות; או כפי שנדרש אחרת בחוק. במקרים כאלה אנו שומרים לעצמנו את הזכות להעלות או לוותר על כל התנגדות או זכות חוקית העומדת לרשותנו.

 • כאשר אנו מאמינים כי יש צורך לחקור, למנוע או לנקוט פעולה בקשר לפעילות או חשד לפעילות בלתי חוקית; כדי להגן על זכויות, רכוש, או על אבטחת Misstory, הלקוחות שלנו, או אנשים אחרים; וכן בקשר לתנאי השימוש שלנו והסכמים אחרים.

 • בקשר עם עסקה מסחרית כגון פיצול, מיזוג, קונסולידציה או מכירת נכסים, או במקרה הלא סביר של פשיטת רגל.

למעט כמפורט לעיל, כאשר מידע אישי אודותיך מועבר לצדדים שלישיים תקבל על כך הודעה, ובאפשרותך לבחור שלא לאפשר לנו לחלוק מידע אישי זה.

כמו כן, אנו עשויים לחלוק מידע מצטבר או אנונימי עם צדדים שלישיים, לרבות מפרסמים ומשקיעים. לדוגמה, אנו עשויים למסור למפרסמים מהו מספר המבקרים באתר האינטרנט שלנו או מהם השירותים והמוצרים הפופולאריים ביותר. מידע זה אינו כולל מידע אישי, והשימוש בו נועד לשם פיתוח תוכן ושירותים אשר אנו מקווים כי תמצא בהם עניין.

כיצד תוכל לגשת למידע שלך

אנו נוקטים צעדים סבירים כדי לוודא שהמידע אותו אתה מוסר הינו רלוונטי לשימוש המיועד לו, מדויק ושלם. בכדי לסגור את חשבונך באתר Misstory יש לפנות אלינו באמצעות האתר. אנו נשלח אליך הודעת דואר אלקטרוני המאשרת את בקשתך. יש לציין כי לאחר סגירת החשבון, לא תוכל להיכנס או לגשת למידע האישי שלך. עם זאת, באפשרותך לפתוח חשבון חדש בכל עת. לידיעתך, אנו עשויים לשמור בארכיונים שלנו מידע מסוים המשויך לחשבונך, כולל למטרות סטטיסטיות ולשם תיעוד.

בחירותיך בנוגע לאיסוף מידע עליך והשימוש בו

 • כפי שפורט לעיל, באפשרותך לבחור שלא לספק לנו כל מידע שהוא, על אף שהדבר עשוי להיות נחוץ בכדי שתוכל ליהנות מתכונות מסוימות המוצעות על ידי Misstory.

 • באפשרותך להוסיף או לעדכן פרטים ולסגור את חשבונך כפי שתואר לעיל.

 • כחבר רשום של Misstory, תוכל לשנות את אפשרויות מנוי הדואר האלקטרוני שלך בכל עת בעמוד פרופיל המשתמש. בין אם הינך משתמש רשום של Misstory או לא, תוכל לבחור שלא לקבל מאתנו חומר שיווקי באמצעות דואר אלקטרוני. לידיעתך, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשלוח לך הודעות אחרות לרבות הודעות שירות, הודעות מנהליות, וסקרים הנוגעים לחשבונך ב- Misstory, וזאת מבלי לאפשר לך לבחור את מניעת קבלתם.

 • התקשרות באמצעות דואר אלקטרוני. בעת רישומך לאתר, תתבקש לבחור האם לקבל מאיתנו עדכונים באמצעות דואר אלקטרוני. אנו ב- Misstory מעוניינים להקל עליך בניצול ההזדמנויות העסקיות וההטבות בקשר לשירותים שהאתר שלנו מציע. אחת הדרכים בהן אנו מבטיחים זאת היא על ידי שליחת הודעות דואר אלקטרוני המכילות מידע על תחומי העניין שלך. לדוגמה, אם אתה מחפש מתנה לבת הזוג או מתקרב מועד חגיגי כדוגמת: חג האהבה, יום נישואין וכו', אנו עשויים לשלוח לך הודעת דואר אלקטרוני בקשר להצעות ושירותים. אנו מאמינים כי הודעות דואר אלקטרוני אלו יספקו לך מידע שימושי בקשר להצעות ומבצעים מיוחדים אשר זמינים דרך האתרים שלנו. לידיעתך, באפשרותך לבחור שלא לקבל הודעות דואר אלקטרוני אלו.

 • ברוב הדפדפנים, לשונית ה'עזרה' בסרגל הכלים מספקת הסבר כיצד ניתן למנוע מהדפדפן מלקבל עוגיות חדשות, כיצד לגרום לדפדפן להודיע לך על קבלת עוגייה חדשה או כיצד ניתן למנוע לחלוטין קבלת עוגיות. לתשומת ליבך, אם תבחר למנוע קבלת עוגיות מ- Misstory, הדבר עשוי לפגום ביכולת הגישה שלך לשירותים שונים המוצעים באתר שלנו.

כיצד אנו מגנים על המידע שלך

אנו רוצים שתרגיש בטוח לעשות שימוש ב- Misstory ואנו מחויבים להגן על המידע שאנו אוספים. אמנם לא קיים אתר אינטרנט אשר יכול להבטיח ביטחון מידע מלא, אנו יישמנו נהלי בטיחות אדמיניסטרטיביים, טכניים ואמצעי הגנה פיסיים, על מנת לסייע בהגנה על המידע האישי אשר אתה מספק לנו.

קישורים חיצוניים

אם חלק כלשהו באתר Misstory מקשר אותך לאתרי אינטרנט אחרים, המדובר באתרי אינטרנט חיצוניים שאינם פועלים במסגרת מדיניות פרטיות זו. אנו ממליצים לך לבדוק את מדיניות הפרטיות המפורסמות על ידי אתרים אלה כדי להבין מהם הנהלים שלהם לאיסוף, שימוש, וכן חשיפת פרטים אישיים

ביצוע שינויים למדיניות פרטיות זו

Misstory עשויים לעדכן את מדיניות פרטיות זו בעתיד. אנו נודיע למשתמשים הרשומים שלנו על הכנסת שינויים מהותיים במדיניות פרטיות זו על ידי שליחת הודעה לכתובת הדואר האלקטרוני שסופקו לנו, או על ידי הצבת הודעה באתר האינטרנט שלנו.

 

עכשיו זה הזמן ו-Misstory היא האמצעי להגשים

את כל מה שרק העזתם לדמיין.

צרו עמנו קשר ונמשיך משם

054-6008006

 • Black Facebook Icon
 • Black Instagram Icon