July 15, 2016

Please reload

פוסטים אחרונים

ההבדל בין לדבר על הדברים ללעשות אותם

April 20, 2016

 

אין כמו מפגש הבנות השבועי שלנו! בלי בעלים, קפה הפוך, חם, דל, בלי קצף,  ללא סוכר. מנשנשות יחד עוגת שמרים ואנחנו בשיא העונג.

 

זה מתחיל בנשיקה, חיבוק, מחמאה על הדבר הראשון שאנחנו רואות חדש אצל האחרת, כי אנחנו אוהבות אחת את השנייה (5 דקות מינימום) ואז בלי הכנה מראש מדברות ללא הפסקה על הכל (דיאטה, בגדים, עבודה, ילדים והכי מעניין סקס וריכולים). 

תמיד אחרי מפגש כזה אנחנו מלאות אנרגיה ומשוכנעות שמשהו חדש וטוב יקרה!

אנחנו נשים רציניות ומצליחניות ולכן זה בדרך כלל מתחיל בדבר הכי משמעותי ודחוף, בשיחה על הבעל של ... שהוא חתיך הורס והיא ... איך יכול להיות שהוא לא... בטח היא משהו מיוחד ב.... הרי לא יכול להיות שיש אופציה אחרת? 

אחת החברות תשאל מה קורה עם הסטטוס של x מהעבודה של אחת הבנות (שאנחנו בכלל לא מכירות אבל לא מפסיקות לשאול עליו ולהוטות לקבל עדכון) שהוא ואשתו .... וברור שזה ... בקרוב 

 

נשים אלופות בלדבר ויותר מזה אנחנו מצוינות בלהקשיב

בחבורה שלנו יש לנו חברה אמיתית, בשר ודם עם חיי מין אמיתיים ומלאים! (אם לא הבנתם יש לה סקס מושקע עם הבעל שלה והם כל הזמן מנסים דברים חדשים אז יש עניין בכל שיחה מחדש) 

ועוד חברה או חברה של חברה ואם גם זה אין אז חברה של חברה של חברה העיקר שנמצא אישה שהתגרשה לאחרונה, שרזתה, עשתה בוטוקס, קנתה מלתחה חדשה אנחנו חייבות לשמוע הכל בכדי לחוות את החיים "הטובים"

רוח אופטימית נכנסה לכולנו ופתאום אנחנו שמות לב רק לחלקים הטובים: סוף שבוע לבד, דייטים, סקס מזדמן, היא עושה אחלה חיים (כמה קל לשכוח את הקושי האמיתי, כלכלי, לגדל לבד את הילדים, "לבד בשבתות ובחגים "… ) 

 

נשים מתמחות בייעוץ זוגי וסקסולוגי (למרות שלא למדנו או התנסינו בשום דבר שאנחנו אומרות)!
את חייבת , תעשי ותנסי, בטוח ש …

 

לא נסיים את המפגש ולא משנה מה השעה ושמחר עבודה בלי לדבר על מתנה קטנה שקיבלנו מהבן זוג שלנו ואם אפשר נעצים זאת, נדבר על סקס באופן פתוח, אנחנו נצחק על זה, אנחנו ניתן לכולן להבין בלי לומר כלום שאצלנו בחדר המיטות החגיגה ממשיכה בדיוק כמו לפני החתונה .

בתיאורים שלנו אנחנו נעזרות בדמויות המושלמות מהספר האחרון שקראנו (למרות שאנחנו אינטליגנטיות ויודעות שאין כזה גבר עשיר, חכם, רווק בן 40, בכל פעם שהוא נכנס למיטה את בעננים , גוף שרירי מושלם, קונה מתנות בלי סוף ובכל שניה ביום חושב רק עליך) אבל זה לא מונע מאתנו לדבר על זה ולדמיין שבן הזוג שלנו יכנס לנעליו ובעוד רגע יגיע לבית הקפה וייקח אותנו לחדר השינה.

 

ועכשיו לגרסת המציאות:

 

בואי נודה בזה. רובנו אלופות בלדבר , משוות את הזוגיות שלנו למה שקורה אצל החברים שלנו , לעיתים חיות במציאות ששמענו מחברה או קראנו בספר וממציאות סיפורים / מציאות אלטרנטיבית כי זה הכי פשוט. 

שיהיה ברור ! הזוגיות שלנו טובה ויש לנו את הבן זוג המקסים ביותר אבל הסקס ? בנאלי :(  


 

 

 

 

אנחנו תותחיות, עצמאיות, קרייריסטיות, שאפתניות.
אנחנו לא צריכות להתפשר על חיי המין שלנו! בואו נעשה קפיצת מדרגה באינטימיות הזוגית.

אנחנו יכולות להוביל אותה ולגלות דברים חדשים. 

זאת אחת מההנאות הגדולות בחיים למה לחוות את זה מרחוק / בדמיון / בספרות ? 

תפרגני לעצמך ולו, תממשי את הפנטזיה שנמצאת לך בראש כבר הרבה זמן !  

לך כבר בטוח יהיה  מה לספר בשיחת הבנות הבאה :)

 

 

רוצה להגשים את הפנטזיה שלך?

לחצי כאן והשאירי את הפרטים שלך, אנו נחזור אלייך ויחד נתחיל לכתוב את הפרק החדש של הזוגיות שלכם.

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

עקבו אחרינו
Please reload

ארכיון
  • Facebook Basic Square
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon