July 15, 2016

Please reload

פוסטים אחרונים

מבטא צרפתי עושה את זה ?!?

May 26, 2016

אני חייבת להודות, בכל פגישה אני נפעמת מחדש. 

המבטא הצרפתי, בשילוב של חיבוק ישראלי והרבה הרבה ידע וניסיון עושים לי את זה.

השיחות איתו מרתקות אותי לכסא. בפגישות איתו אני כמו ילדה קטנה שרק מחכה לשמוע את סוף הסיפור. 

 

הכל התחיל לפני חצי שנה כשהתחלנו לחשוב ולהקים את Misstory.

מההתחלה יצאנו לדרך בידיעה שאנחנו צריכים את המומחים הטובים ביותר בארץ בכדי לייצר חוויה שתשאיר את הזוגות שלנו נפעמים ושנוביל בשירות איכותי שיותאם לזוגות הנשואים שלנו.

למשבצת של הסקסולוג היה ברור לי שאני רוצה את הסקסולוג, היועץ הזוגי והמטפל המיני מהמובילים בתחום בישראל, ד״ר דניאל דריי (אני קוראת לו גריי). 

נכון! זה הצרפתי המקסים עם השיער הארוך, הסקסולוג שכולם מכירים מהתקשורת, מעריכים ואוהבים.

 

חשבנו איך לפנות אליו, עשינו סימולציות, בנינו תוכנית אסטרטגית. סה״כ חשבנו בדיוק כמו שאתן חושבות שבגלל שהוא מוביל בתחומו, מותג, רופא בכיר, בעל מרפאה בכיכר המדינה, תוכנית רדיו, כתבות בכל ערוץ אפשרי במדיה הכתובה, סביר להניח שהוא  פלצן, סנוב, שבע ולא ירצה לעזור ליזמיות עם עסק מתחיל ובטח לא יסכים לפגישה.

 

איזו טעות !!!!!! כמה סטיגמות יש לנו שפוגעות ומגבילות אותנו.

אני מודה, כל מה שחשבתי התגלה כהפוך לחלוטין!

מדובר באחד האנשים המדהימים והמבריקים, אדם אוהב וחם, שמח, מצחיק, אנציקלופדית סקס וזוגיות אנושית, מאמין מושבע בזוגיות ורומנטיקן אמיתי שמדבר ללא הרף על תשוקה / סקס / ארוטיקה. 

כל זאת בטבעיות וחן, השיחות איתו טבעיות והגיוניות כמו שיחות על החשיבות לעודד את הנוער לעשות 5 יחידות מתמטיקה עבור עתידם.

השיחות תמיד מקצועיות, מגובות בעובדות, מחקרים ונתונים. תמיד יש התייחסות נפרדת לגבר ולאישה, כל הצעה מלווה במתן חלופות ובהבנה שאין שחור ולבן.

החיבור היה מידי, איך לא כשהוא מגיע מנקודת המבט שלנו, הנשים.

כל פתרון רפואי נראה שהוא מפתח במיוחד עבורנו, לדוג׳: טיפול בשפיכה מוקדמת לגבר, שיוכל להחזיק מעמד כי לנו הנשים לוקח יותר זמן…, ואפילו היכולת לחזק את הביטחון העצמי של הגבר שלנו בעזרת הזרקה (הבוטוקס של הגברים) שמרחיבה את האיבר ומחזקת את הזיקפה, כמו שתקראו בהמשך, לגברים הישראלים זה קריטי – ומה שטוב לבטחון שלהם מקדם את הצרכים שלנו !

 

 

אז למה אני בעצם כותבת לכם?

רציתי לשתף אתכן בפגישה שהייתה לי השבוע וכנראה שלא פחות רציתי שתכירו את האדם שאני הכרתי (את הדמות של הד״ר אתם מכירים בלעדי)

הפגישה השבוע הייתה מרתקת במיוחד, דיברנו על הגברים.

ביקשתי ממנו להבין איך משתפים אותם בצרכים שלנו הנשים?

איך הם הופכים אותם להיות אקטיביים במימוש הפנטזיות של האישה שלהם?

 

סיפרתי לו שאני שומעת על זה הרבה בשיחות עם הנשים ורציתי להצטייד בתשובות הנכונות. 

השיחה הייתה ארוכה ומעניינת ורציתי לשתף אתכם בתובנות מרכזיות שלי באופן אישי עזרו להבין אותם מעט יותר:

 

1. מהרגע שלגבר ישראלי נולדים ילדים דמות האשה הסקסית שאיתה התחתתנו נהפכת לאימא של הילדים שלהם. כמו שאתן מבינות עם אמא יש דברים שעושים ויש יותר דברים שלא עושים.
מכאן הרתיעה וההתנגדות לבקשות להגשמת פנטזיות נועזות כמו קשירות וכו׳.

 

מה עושים?? שומרים על אווירה מפתה בבית, מפתיעים, מגוונים, עושים הפוך מהסטיגמה עד שיצרו הגברי מרחיק את התת מודע

 

2. אנחנו בישראל בתרבות שלנו שמים את כל האנרגיה והפוקוס על הילדים ולא על הזוגיות, בשונה לחלוטין מאירופה ששם הדגש הוא ראשית על הזוגיות ולאחר מכן הילדים

 

איך משנים את זה? מקצים זמן נכון לאהבה, סדר יום לרומנטיקה, דואגים להיות לבד וכשאנחנו לבד דואגים שזו תהיה חוויה שאנחנו קוראים לה חווית Misstory.

 

3. הם לא כל כך ספונטנים, הם אוהבים להתכונן ולעמוד בשגרות שלהם.
המחשבה על כך שאנחנו עלולות לצפות מהם לתפקד בטבעיות ברגע מסויים עלולה להלחיץ אותם (קצת כמו הלחצים שלנו בנסיונות לכניסה להריון, חישוב הביוץ וכו׳) ה״חשש״ מלעשות סקס "אחר" / סקס מפתיע ביום ג ב 16:00 יכול לגרום להם שלא תהיה זיקפה, לכן הם מעדיפים לא להכנס ללחץ הזה בליזום משהו חדש  וחס וחלילה החשש מלא לעמוד בציפיות הגבוהות.
אנחנו אלופות בלהתאכזב: מזה שהוא לא עושה את מה שאנחנו רוצות… (מחכה כבר, עוד שעתיים, מקווה שתפתיע, מקווה שהבאת משהו מעניין…) תכל׳ס אנחנו בהחלט מלחיצות לפעמים.

 

פה ההמלצה היא להשתחרר, לשתות כוס יין, אולי שיחת הרגעה לפני, אוירה רגועה, פרגון תמיד עוזר, להעביר את התיכנון אליו לזכור ולהזכיר שדווקא מהלא מוגדר קורים הדברים הכי טובים.

 

4. הגבריות שלהם זה חלק הכרחי שעלינו לשמור באדיקות.
כמו הרבה דברים בחיינו, גם בסקס, אתן צריכות לגרום להם לחשוב שמה שאתם עושים הוא בחירתם. זה הגיע מהם עבורך. אחרת החשש / חרדה שאולי הם לא מתפקדים טוב עולה.

 

את זה אדגים בדוגמא מהבוקר - הייתי עם חברה בחנות סקס ואסף המוכר הסביר לנו על טבעת לחץ לגבר, כמה זה שווה ושזה מאריך את זמן הזיקפה והחוזק שלה – מה שעוזר לענג את האישה.
מיד נזכרנו בדניאל והבנו כמה משחק כזה עלול לעורר בבית את השאלה – האם אני לא מחזיק מספיק זמן עבור אשתי??? אז היא אמרה אני אגיד לו שזה משחק נחמד, הוא מיועד לאישה בכלל …, אבל זה רק לגברים שיודעים איך לתפקד נכון ...

 

ואנחנו חשבנו שנשים זה המין המורכב :)

 

 

אני מזמינה אתכם ללחוץ כאן ולהשאיר את הפרטים שלכם.

אנו נחזור אליכם, נחשוב יחד על הדרך שמתאימה לכם להגשים את מה שתרצו ולפתוח פרק חדש בזוגיות שלכם.

ותמיד תוכלו להיכנס לעמוד הבית של ד"ר דריי ולהכיר אותו טוב יותר

 

 

 

VSDFSDF

Please reload

עקבו אחרינו
Please reload

ארכיון
  • Facebook Basic Square
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon