July 15, 2016

Please reload

פוסטים אחרונים

Sex and the (southern) city

June 6, 2016

"מה שקורה באילת נשאר באילת...״ ,  4 שעות מהבית והכל פה לוהט ...

וכשחוזרים למציאות : יום חמישי, חם, העיר עמוסה, מוניות בכל פינה, הקניון כרגיל מלא, הגברים עם השקיות ביד ועם מבט של יאוש על הפנים.

הנשים במרדף שחלילה לא יפספסו זארה / מנגו / שופרה / סופר פארם / אירוקה  וכל מותג שאת יכולה לעלות על דעתך (אין כמו הקניות באילת, מצד אחד את מרגישה שאת בחו"ל, מצד שני "דפקנו את המערכת" ב 17%).

 

זו הפעם ראשונה שאני נוסעת ברכב לאילת. תמיד חשבתי שטיסה היא הפתרון הטוב ביותר להגיע לשם (אני עדין חושבת כך !! בעזרת הטיסה אני מעניקה לעצמי חוויות נסיעה מפנקות  (3-5 דקות ) עם נהגי מונית שמנסים לדבר איתי וכמובן מרוויחה זמן נוסף לשופינג במקום 4 שעות נסיעה לכיוון.

 

כשאני מנסה לחשוב מהי "חווית אילת" עבורי ולמה אני כל כך אוהבת להגיע לשם,  אני מבינה שמבחינתי זה סוף שבוע עם חברות, ים, קניות, אוכל טוב, הזדמנות לסיים ספר או לישון צהרים, זמן לעצמי. אבל הפעם ירדתי עם ערך מוסף נוסף, הגעתי להבין מה קורה לזוגות בעיר הדרומית. 

 

אנחנו מקבלים הרבה פניות עם בקשות שנגיע לאילת לממש פנטזיות. ריכוז הפונים שמבקשים שנממש את הפנטזיה שם גבוה.

"סגרתי לי ולבעלי סוף שבוע באילת, אתם מגיעות לאילת?", "אני רוצה לסגור את פנטזיית השליטה, אפשר באילת?", "אני ובעלי אוהבים את אילת אתן מגיעות?","איזה פנטזיות ניתן לממש באילת?" הרגשנו כאילו אנחנו מפספסות משהו והיינו חייבות לחקור את הנושא.

 

אתם יודעים, אני יסודית ולומדת לעומק כל מה שמעניין אותי, החלטתי שאני מתחקרת את הנשים, פותחת דיון עם קבוצת בנות ויותר מזה אני יורדת לאילת לממש פנטזיה לזוג ובכדי להיות יעילה הפתעתי חברה שלי במתנת יום הולדת של סוף שבוע אילת, וגם קצת קצת (רק 10 שעות בערך) בקניון... 

 

אני אתחיל מהסוף, בכדי לממש פנטזיה / לתת מתנה / לבלות באינטימיות אין צורך להגיע לאילת!

למה בכל זאת כן לבחור באילת? הנשים אמרו שזה המקום האולטימטיבי בארץ להרגיש חופשה, אתם כזוג מרגישים רחוקים פיזית מהבית (מה שקורה באילת נשאר באילת), משוחררים מדאגות הבית ומהשגרה, יש תחושת ציפייה שמלווה את הנסיעה (סוגרים דיל, מחכים לתאריך, מתארגנים, מתגנדרים, יורדים במשקל...) זה מייצר מתח והתרגשות, הלילה ארוך יותר, אף אחד לא ממהר לשום מקום ונודה יש אווירת סקס באויר. 

נושא נוסף שעלה ממספר לא מבוטל של נשים היה שאחרי מימוש הפנטזיה, האישה ללא ספק יכולה לקנות ולבזבז יותר, הגבר שלהן במצב נתינה...

 


אז למה לא לבחור באילת? העיר אילת בפני עצמה זאת חוויה אבל היא לא העיקר, העיר בנאלית, מדובר ב"בזבוז" זמן חופשה: ירדת ליומים וחצי ובפועל יום אחד נלקח ממך להגשמת הפנטזיה (לנשים זה הרבה), אבל הסיבה הכי משמעותית היא שאתה מתכונן לחוויה שהיתה לך בראש הרבה זמן, חוויה שבוחנת את הגבולות שלכם. לעתים צריכים זמן לבד לעבד את החוויה ולכן צריך לדעת לסיים אותה בזמן, לתת ספייס אחד לשני להרגיש/לחשוב לבד. 

 

המשך ליומים נוספים אינטנסיביים יחד מוריד את עוצמת החוויה משני בני הזוג. 

 

אתן בטח שואלות את עצמכן מה קרה עם הזוג? - הצלחה!

הם מאוד מרוצים, "החוויה הייתה מרגשת ומחברת", "הייתה ארוטיקה", "אחרי הפעם הזו, זו אילת אחרת מבחינתנו".

הם החזיקו ידיים, חייכו אלי המון וחייכו יותר אחד לשני, נתנו אחד לשני לדבר ונראו קורנים.

אני חייבת להיות כנה ולהגיד שזה היה בדיוק כמו התגובות של שאר הזוגות שמימשו את הפנטזיה שלהם בערים אחרות בארץ שהן פחות רחוקות ונוצצות. 

 

לאורך כל סוף השבוע חשבתי על הנושא, ניסיתי להחליט האם באמת יש משהו באווירה של העיר הזאת שנותן לנו להרגיש סקסיים ונועזים יותר, ללבוש את בגד הים ולהסתובב בטבעיות ובנוחות(כי פה לא מכירים אותנו וגם ירדנו קילו לפני החופשה), להתלבש בערב יפה, להתאפר, להשקיע כי לא יורדים למטה לא מתוקתקים, אנחנו קונות בגדים חדשים ומרגישות סקסיות ומעודכנות אפנתית, נעלים, מודדות וזה אולי רדוד לומר זאת אבל בכנות – מדובר באושר טהור!

 

סיימתי את סוף השבוע, היה כייף כמו תמיד, בילינו, אכלנו טוב, קנינו, קנינו, קנינו, קנינו, קנינו, קנינו, צחקנו, דיברנו בלי סוף היינו מאושרות ואני חושבת שעניתי לעצמי על השאלה.

 

 

אילת זאת עיר מדהימה ובהחלט יש באויר החם משהו אחר. כמה אחר? זה אינדיבידואלי ומשתנה, כל זוג וההרגשה האישית שלו.

כל בילוי זוגי הוא ברכה, הוא חשוב לזוגיות שלנו צפון / דרום או בחו"ל. אוהל / צימר או מלון, העיקר שאתם עושים זאת ביחד. שאתם בוחרים לפנות זמן לעצמכם,  להתנתק, להיות לבד יומיים שלושה. לדבר, להתעדכן, לצחוק, לשתות, וכן גם להגביר את התשוקה אחד כלפי השני. 

טיפ חשוב לדעתי הוא שאם בחרתם חופשה, תנסו להפיק ממנה את המרב, אין צורך לנסות להכניס גם וגם וגם (מלון, מסעדה, ספא, מימוש פנטזיה, קופסת מתנות וכד'). תפצלו !!!!  לכל בילוי זוגי / מתנה זוגית יש את המקום שלה בתשבץ הזוגי שלנו אז פעם תבחרו באילת, פעם תבקרו מסעדה אהובה,  פעם אחרת חו"ל ופעם בילוי ארוטי למימוש פנטזיות.

נשים בתפקידי ניהול בטח מכירות זאת מצוין, תכנית עבודה היא משהו שאנחנו מקדשים, אנחנו בונות תכנית להגעה ליעדים, היעדים הנם התחייבות, אף אחת לא תרצה להיות במצב שהיא לא עומדת מול הבוס/ית שלה ומסבירה למה היא לא עמדה ביעד ולטובת עמידה ביעדים ברור שמקדישים זמן רב לתכנון, היערכות והכנה לאורך כל בשנה – רק כך את עומדת בכל היעדים ומגיעה לתוצאה בסוף השנה. 

ובבית מה? בזוגיות? לכמה מאיתנו יש תכנית כזאת? רובנו נזכרות שבוע לפני יום ההולדת או יום הנישואים ומתכוננות בחטף. למה? זה פחות חשוב מהעבודה?
אמנם הוא לא הבוס שלנו אבל אין לו ציפיות מאיתנו?
נכון שאף אחד לא יבדוק אם עמדנו ביעד שנתי, מה תכנית העבודה הזוגית שלנו, אבל התוצאה של חוסר ההשקעה באה לידי ביטוי בקרבה שלך ושל בן זוגך, אחרי הרבה שנים יחד ללא השקעה בזוגיות שלכם = בכם, קשה מאוד לתקן קשר שהצדדים לא מאושרים בו ואז או שמפטרים / עוזבים או שחיים בפשרה, בבינוניות. 

 

אנחנו בתחילת יוני יש עוד חצי שנה תבנו תכנית ! 

 

אבל אם חוזרים שוב לבחירה באילת למימוש פנטזיה, כדאי שתדעי שהחוויות ממימוש פנטזיות באילת ובכל עיר אחרת זהות.

מה שחשוב זה לשבור את השגרה ולהחזיר את הניצוץ והתשוקה לזוגיות.

בשביל זה לא צריך לנסוע עד אילת, בטח לא לחכות לחופשה באילת.

לא נמצא הבדל בין הזוג שמימש את הפנטזיה באילת לזוגות האחרים שמימשנו להם את אותה פנטזיה במקומות אחרים בארץ.

מה שחשוב זה לדאוג לזוגיות שלכם, להפתיע, להעז, לנסות, לממש, לא לחשוש, לדבר, לתקשר, להכניס ארוטיקה וחושניות לחיי הנישואים שלכם!

אל תתנו לזמן לעבור הוא פשוט לא יחזור יותר וחבל. 

 

אני אחזור עם המלצה לשותפה שלי למצוא את הדרך להכניס את אילת לMisstory כדי שמי שירצה לממש את הפנטזיה באילת תהיה את אילת.

עד אז אנחנו נשמח לתת לכם את השירות בגבולות חדרה – גדרה. 


 

 

 

 

תעשו לייק לעמוד ה Facebook שלנו בכדי לשמוע מתי Misstory באילת :) 

 

 

 

Please reload

עקבו אחרינו
Please reload

ארכיון
  • Facebook Basic Square
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon