July 15, 2016

Please reload

פוסטים אחרונים

עבודה, זוגיות ומה שביניהם

June 2, 2016

היום, אחרי 18 שנים, אני מסיימת באופן רשמי את עבודתי בחברת תקשורת מהטובות בארץ (אם לא הטובה ביותר).

18 שנים שבהן ילדתי 3 ילדים מדהימים, התבגרתי, למדתי, התפתחתי.

הכרתי חברי אמת שילוו אותי כל החיים.

ניהלו אותי האנשים הטובים ביותר שקיימים במשק הישראלי, ועבדתי כתף אל כתף עם מנהלות ומנהלים מובחרים בארץ.

כבשתי כל יעד שהגדרתי לעצמי וללא ספק זכיתי לנהל אלפי עובדים מוכשרים שאני גאה לראות אותם בתפקידי מפתח. גם בחברה שעזבתי היום וגם בחברות מובילות אחרות.

 

נכון, זה הצריך ממני לא מעט, עבודה בארגון גדול זו משימה שכובשת אותך ואת רוב זמנך. עבדתי סביב השעון 24/7, גם בחופשת הלידה שלי, ביליתי את רוב זמני בעבודה, ועברתי תקופות רבות של לחצים, שינויים ארגוניים, החלפות מנהלים ולא מעט פעמים נאלצתי גם להיפרד מעובדים. 

יחד עם זאת, לא הייתי מוותרת על ההזדמנות הזאת לעולם!

לכל אישה שפונה אלי אני אומרת באופן חד משמעי, אל תוותרי על הקריירה שלך, תדאגי לעצמאות שלך, הצלחה מקצועית היא חלק מהאושר הגדול שלך ואת חייבת את זה לעצמך. 

 

אם הכל כל כך מושלם, מה בכל זאת הייתי עושה אחרת?

הייתי מאזנת טוב יותר בין הזמן בעבודה לזמן איכות עם הילדים הנדירים שלי. (אני לא מתלוננת, הם באמת מושלמים גם כך אבל סביר שעם השנים אני אחטוף על זה)

חלק נוסף והכרחי שהייתי משנה זו ההשקעה בזוגיות שלי.

אני מודה, את זה לא עשיתי. זה היה שם, יציב ונוח, סוג של מובן מאליו.

 

בחודשים האחרונים מאז הקמת Misstory, היו לי לא מעט שיחות עם נשים. שמעתי ופגשתי נשים רבות מדהימות, מצליחות, מוכשרות, נשות קריירה מופלאות ונועזות.

חלקן מזכירות לי את עצמי, פרקטיות ומעשיות.

הפניה ל Misstory מגיעה בכדי "לסגור פינה" ליום הולדת / יום נישואין.

הן מבינות שצריך לעשות משהו שונה במערכת היחסים. מצד אחד רוצות שינוי, מתנה מושקעת, להדליק את הזוגיות מחדש אבל מצד שני עם מינימום השקעה מצדן (זמן...אין זמן...).

נראה להן שזאת מתנה שבהחלט יכולה ללבות רגשות שנדחקו לסוף סדר העדיפויות במערכת יחסים זוגית שמנוהלת פרקטית לאורך שנים ובעזרתנו אפשר להחזיר את התשוקה למערכת היחסים לכמה חודשים מסעירים.

 

מי שמקסימות אותי כל פעם מחדש אלה הנשים שאני מגדירה כמשקיעניות, אלה שעושות גם וגם. נשים שמצליחות לשלב הצלחה מקצועית עם זוגיות ערה ומלאת תשוקה, אלה שאומרות לי בשיחה בחצי התנצלות "תקשיבי יש לי זוגיות מעולה ויש לנו אחלה סקס אנחנו רק רוצים לגוון", "אנחנו מנסים כל הזמן דברים חדשים", "אני ראיתי קצת באתר וזה האיר את הניצוץ מחדש" ,"למה להאיר מחדש? אצלנו הוא קיים רק רוצים לעשות עוד דברים יחד". 

 

אתמול דיברתי עם לקוחה שבחרה פנטזיה לבעלה בספטמבר כמתנת יום הולדת.

בשיחה  היא פשוט גרמה לי לצחוק בקול רם:

"תקשיבי לי יש בעל מזרחי שמרן, הוא מדהים! מה שהכי חשוב לו זה אנחנו, הבית והעבודה. ואיך את חושבות שהזוגיות שלנו חשובה לו? אני מטריפה אותנו, כל הזמן מגוונת, אין מצב שאני נותנת לו הזדמנות להסתכל החוצה כי את יודעת איך הנשים היום, ברגע שרואים בחור טוב מנסים לקחת. לא משנה אם הוא נשוי או רווק. בחורים טובים מסומנים כמטרה על ידי נשים, אז אין מצב שזה קורה לי. אני לא מוותרת לרגע, כל יום חמישי זה היום שלנו לבד. אפילו אם רק כדי לראות סרט אבל מבחינת שנינו זה יום קדוש שמוגדש לזוגיות שלנו, אז בואי תעזרי לי להפתיע במשהו נועז במיוחד". 

מדהים לא? מבחינתי מדובר פה באנשים שעשו סדר עדיפויות נכון בחיים – WOW

 

עבודה וזוגיות דורשים את אותם אנרגיות ולפעמים את אותם משאבים.

לרוב, כל האנרגיה מופנת לעבודה, חבל שיבוא יום שתתעוררו ותגלו שפספסתם את הרגע שלכם. 

פונים אלי לעיתים זוגות שנמצאים במערכת יחסים "קשה", הם לא מדברים אחד עם השניה, במצבים כאלה אני מסבירה כבר בשיחת הפתיחה ש Misstory רלוונטית רק אם הם באמת מחוייבים להיכנס לתהליך שבו הם מחזירים את התשוקה לזוגיות. כי מפגש חד פעמי יוכל להחזיק שבועות או חודשים בודדים אבל לא יותר מזה. זוגיות מאושרות מצריכה השקעה לאורך זמן. 

תשקיעו בזוגיות שלכם, אל תחכו למחר. תתחילו היום!

אל תחכי שהוא יתחיל, תתחילי את, בלי להתחשבן, לבנות תוכנית עבודה רבעונית לפחות הפעם התוכנית חשובה ביותר, זו תכנית חייך!!!

וכמובן להצליח, להצליח, להצליח. בתחום המקצועי ולהיות הטובה ביותר גם ביניכם!!! תזכרי תמיד, זה לא במקום. זה ביחד. 

 

קשה? - מאוד! ; אפשרי? - מאוד! 

 

שאלו אותי איך חשבנו על הקמת Misstory, בעיקר הצדקנים שהכרנו מעבודתנו.
סה"כ סקס זו מילתה גסה שאף אחד לא מכיר ומתעסק הרי הזוגיות של כולם מושלמת, אף אחד לא מסתכל לצדדים ופנטזיה זאת מילה שחייבים להוציא מיד מהלקסיקון.

מי שנהנה מסקס טוב תמיד זה חבר רחוק, נהנתן, רווקים  או השכן המופרע (שאנחנו בכלל לא מקנאים בו...), ובכלל איזה בנאדם אינטליגנט יפתח עסק שמשלב בין זוגיות וסקס?

מה הקשר?

אז במקום להפנים שזה צורך בסיסי בזוגיות ושהגיע הזמן לפקוח את העיניים, עדיף לומר "הן השתגעו" ועזבו את התחום שממנו הגיעו. 

 

אנחנו יודעות מה המשמעות של להיות נשואים 15 שנה, לנהל משק בית משותף, שתינו פיתחנו קריירה מצליחה, עבדנו סביב השעון והשארנו את הזוגיות של כל אחת מאיתנו להתנהל מהצד.

קראנו המון ספרים רומנטים, אירוטים והתחברנו להמון קבוצות נשים. בעזרת כל זאת  הבנו את  מה שכולכם יודעים רק לא אומרים: אין דרך לנהל זוגיות ללא תשוקה.
לחלקנו זה עצוב יותר, ייתכן ולא תוכלו למצוא / לייצר זוגיות מאושרת. לחלקנו פחות כי זה היה שם, זה נמצא, צריך רק לחזור ליסודות ולהדליק ולתחזק את התשוקה.

זו המציאות, כדאי להפנים אותה כמה שיותר מהר.

 

 

אנחנו כאן בשביל ללוות אתכם ולעזור לכם להצית את הניצוץ מחדש.

תיכנסו לאתר, תשאירו פרטים ואנו נחזור אליכם עם הצעה מותאמת במיוחד עבורכם.

 

 

 

Please reload

עקבו אחרינו
Please reload

ארכיון
  • Facebook Basic Square
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon